TERALAB AI & BI

Data Warehouse & Analytics for Marketing, Media, Retail, Banking, TV …

Real-Time

Platforma TERALAB UI to proaktywne monitorowanie podejmowanych kluczowych decyzji biznesowych w locie oraz rozwiązywanie problemów, zanim staną się one zagrożeniem dla Twojego przedsiębiorstwa. Podejmuj proaktywne kroki, aby zaangażować właściwych użytkowników we właściwym czasie dzięki systemowi ocen w czasie rzeczywistym.

Zbieraj i analizuj dane

Dzięki platformie TERALAB UI złożone zapytania należą do przeszłości. Zdefiniuj niestandardowe metryki z różnych samodzielnie utworzonych wymiarów, a także tych uzyskanych z naszego mechanizmu wzbogacania danych. Zaawansowana architektura TERALAB UI może przetwarzać wiele terabajtów lub miliardy zdarzeń danych dziennie, z niespotykaną szybkością. Wystarczy przesłać swoje surowe dane do naszego interfejsu API do przyjmowania danych, a my zajmiemy się  resztą !

Raportowanie

Odzyskaj kontrolę na własnymi danymi po przez zdefiniowanie własnych niestandardowych metryk. Z dowolną kombinacją wymiarów można szybko i łatwo wyeliminować żmudne zadanie eksportowania danych do aplikacji innej firmy w celu przeprowadzenia dalszej analizy.

360 stopni integracji danych

Pojedyńczy widok klienta na platformie TERALAB UI został zaprojektowany tak, aby spełnić wszystkie Twoje potrzeby. Niezależnie od tego, czy oznacza to konsolidację kilku narzędzi w jeden, podejmowanie działań bezpośrednio z platformy, czy też oba, TERALAB UI integruje się z większością rozwiązań innych firm.

U

Fraud Detection

TERALAB UI wykorzystuje wykrywanie wzorców AI do analizowania danych transakcji i wykrywania oszustw za pośrednictwem sieci neuronowych i modeli uczenia maszynowego, aby wykryć nieregularności niewidoczne dla ludzkiego oka.

Badanie zachowań

Przewiduj zachowania za pomocą danych historycznych i integracji sztucznej inteligencji TERALAB UI, zachęcając do kolejnego poziomu zadowolenia klientów.

Consulting

CyberSecurity Consulting

Kubernetes Consulting

OpenShift Consulting

Docker Consulting

HashiCorp Vault & Terraform Consulting

Ansible Consulting

Elasticsearch Consulting

Amazon Web Services Consulting

Microsoft Azure Consulting

Google Cloud Platform Consulting

NEXT GENERATION PRODUCTS & INDUSTRIES - Data Warehouse & Analytics

Teralab Polska Sp. z o.o.

Powstańców Wielkopolskich 16 lokal 308, 62-510 Konin

 

Teralab Polska

ul. Nowogrodzka 31

00-511 Warszawa

 

Godziny otwarcia: 9:00 - 17:00

POLAND

office@teralab.pl

 

+48 63 218 02 44

+48 22 378 46 42